EKUZ Włocławek NIE POKRYJE 100% KOSZTÓW LECZENIA

– Pamiętaj, że EKUZ nie zapewni 100% ochrony!
– Zwiększ swoje bezpieczeństwo z ubezpieczeniem turystycznym
– Składka już od 2,30 zł/dzień
– 43 ubezpieczenia w 1 miejscu

Porównaj ubezpieczenia ››
Rodzinne wakacje
Czeka Cię podróż? Pamiętaj o tym, żeby przed wyjazdem wyrobić EKUZ. Sama karta jednak to nie wszystko. Zadbaj, by uzupełnić ją o ubezpieczenie turystyczne, które znajdziesz w naszym kalkulatorze. Porównaj ubezpieczenie turystyczne ›› Sam EKUZ gwarantuje tylko częściową ochronę. Refunduje koszty leczenia za granicą pod warunkiem, że korzystało się z publicznych placówek i wykonywane zabiegi bądź podejmowane diagnozy można zdefiniować jako najbardziej podstawowe czynności ratujące zdrowie i życie pacjenta. O tym, czy udzielona pomoc w chodzi w zakres teju definicji decyduje przyjmujący lekarz. Może więc okazać się, że jakieś koszty nie będą nam zwrócone. Dlatego też zaleca się zakup dodatkowe ubezpieczenia turystyczne - takie informacje można znaleźć nawet na stronach NFZ. Polisa pokryje koszty leczenia nierefundowane przez EKUZ i dodatkowo zapewni ochronę i pomoc w razie nieszczęśliwych wypadków czy kradzieży za granicą. Ubezpieczenie turystyczne w naszym kalkulatorze dostępne jest już od 2,5 zł dziennie!

EKUZ a polisa turystyczna - o tym pamiętaj!

Przykładowe koszty leczenia a cena ubezpieczenia:
  • Leczenie złamanej nogi we Włoszech i powrót do kraju karetką sanitarną: około 10 ooo euro
  • Koszt ubezpieczenia na 7 dni do Włoch: 20 zł
Najważniejszych informacji o EKUZ dowiesz się w artykule Pamiętaj o EKUZ. Pamiętaj,że EKUZ nie gwarantuje Ci takiej ochrony, jak dedykowana polisa turystyczna. Sprawdź jak tanio można kupić dobre ubezpieczenie turystyczne porównując ceny w naszym kalkulatorze z ofertami najlepszych ubezpieczycieli. Porównaj ubezpieczenie turystyczne ››

Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) we Włoclawku wyrobisz w Kujawsko-Pomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ Włocławek:

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ Włocławek
Delegatura we Włocławku:
ul. Kilińskiego 16, 87-800 Włocławek
tel.: 054 412-74-00
faks: 054 412-74-03
e-mail: wloclawek@nfz-bydgoszcz.pl

Czy wiesz, że EKUZ to nie wszystko? Zakup najlepsze ubezpieczenie turystyczne, by zapewnić sobie bezpieczne wakacje!

Podziel się z innymi swoją opinią o EKUZ i obsługą jej realizacji we Włocławku:

Gdzie wyrobić EKUZ we Włocławku?
4.5 (90.67%) 15 głosów