Gdzie wyrobić EKUZ we Włocławku?

Pamiętaj, że Ekuz nie zapewni 100% ochrony

Zwiększ swoje bezpieczeństwo z ubezpieczeniem turystycznym

Składka już od 2,30 zł/dzień

43 ubezpieczenia w 1 miejscu

Herb miasta

Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) we Włoclawku wyrobisz w Kujawsko-Pomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ Włocławek:

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ Włocławek
Delegatura we Włocławku:
ul. Kilińskiego 16, 87-800 Włocławek
tel.: 054 412-74-00
faks: 054 412-74-03
e-mail: wloclawek@nfz-bydgoszcz.pl

Czy wiesz, że EKUZ to nie wszystko? Zakup najlepsze ubezpieczenie turystyczne, by zapewnić sobie bezpieczne wakacje!

Czeka Cię podróż? Pamiętaj o tym, żeby przed wyjazdem wyrobić EKUZ. Sama karta jednak to nie wszystko. Zadbaj, by uzupełnić ją o ubezpieczenie turystyczne, które znajdziesz w naszym kalkulatorze.

Porównaj ubezpieczenie turystyczne ››

Sam EKUZ gwarantuje tylko częściową ochronę. Refunduje koszty leczenia za granicą pod warunkiem, że korzystało się z publicznych placówek i wykonywane zabiegi bądź podejmowane diagnozy można zdefiniować jako najbardziej podstawowe czynności ratujące zdrowie i życie pacjenta. O tym, czy udzielona pomoc w chodzi w zakres teju definicji decyduje przyjmujący lekarz. Może więc okazać się, że jakieś koszty nie będą nam zwrócone. Dlatego też zaleca się zakup dodatkowe ubezpieczenia turystyczne – takie informacje można znaleźć nawet na stronach NFZ. Polisa pokryje koszty leczenia nierefundowane przez EKUZ i dodatkowo zapewni ochronę i pomoc w razie nieszczęśliwych wypadków czy kradzieży za granicą. Ubezpieczenie turystyczne w naszym kalkulatorze dostępne jest już od 2,5 zł dziennie!

EKUZ a polisa turystyczna – o tym pamiętaj!

Przykładowe koszty leczenia a cena ubezpieczenia:

  • Leczenie złamanej nogi we Włoszech i powrót do kraju karetką sanitarną: około 10 ooo euro
  • Koszt ubezpieczenia na 7 dni do Włoch: 20 zł

Najważniejszych informacji o EKUZ dowiesz się w artykule Pamiętaj o EKUZ. Pamiętaj,że EKUZ nie gwarantuje Ci takiej ochrony, jak dedykowana polisa turystyczna. Sprawdź jak tanio można kupić dobre ubezpieczenie turystyczne porównując ceny w naszym kalkulatorze z ofertami najlepszych ubezpieczycieli.

Podziel się z innymi swoją opinią o EKUZ i obsługą jej realizacji we Włocławku:

4.5