Ubezpieczenie turystyczne Link4 Podróże

Skomponuj własne ubezpieczenie na wyjazd, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań.

Porównaj ubezpieczenia ››
Rodzinne wakacje

maly_format_logo_link4Link 4 na polskim rynku działa od 2003 roku. Przez ten już dość długi czas klienci oswoili się z tym towarzystwem. Oferowane przez Link 4 ubezpieczenia komunikacyjne oraz mieszkaniowe mają coraz lepsze statystyki sprzedażowe. Dlatego też coraz więcej osób ubezpiecza swoją podróż w Link4. Podróże Link 4 to polisa przeznaczona dla wszystkich, którzy planują wyjazd turystyczny po Europie, świecie, a także na terenie Polski.

 

Rekomendowany wariant ubezpieczenia turystycznego w Link4

Jest to opcja przygotowana przez specjalistów z Link 4 z myślą o typowym, standardowym wyjeździe turystycznym. W jego zakres wchodzą koszty leczenia wraz z Assistance, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz amatorskie uprawianie sportów letnich. Wszystkie te elementy posiadają odpowiednio dobrane sumy gwarantowane – pod kątem miejsca i czasu wyjazdu.

 

Wariant Elastyczny – skomponuj własne ubezpieczenie podróżne

Link4 daje możliwość skomponowania własnego ubezpieczenia – dopasowanego do własnych potrzeb i wymagań. W kalkulatorze można określić własne sumy gwarantowane kosztów leczenia, NNW i OC – od 10 000 zł do 300 000 zł.

 

Podróże po Polsce z ubezpieczeniem Link4

Jest to ubezpieczenie przeznaczone dla osób wypoczywających na terenie Polski. W jego skład wchodzą koszty leczenia ambulatoryjnego w razie nieszczęśliwego wypadku, Assistance (w tym między innymi transport do szpitala lub miejsca zamieszkania, pokrycie kosztów hotelu dla osoby towarzyszącej w razie dłuższej hospitalizacji, powrót dzieci do domu), OC w życiu prywatnym oraz NNW. Za dodatkową składką można dokupić dodatkowe rozszerzenia, np. związane z uprawianiem sportów ekstremalnych czy ubezpieczenie bagażu podróżnego lub sprzętu sportowego. W Link 4 jest też opcja ochrony mienia ruchomego od pożaru i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem i rabunku czy ochrona elementów stałych od pożaru i innych zdarzeń losowych.

 

Podróże Europa i świat z polisą turystyczną w Link4

Ten pakiet gwarantuje pełną ochronę na czas podróży zagranicą. W jego skład przede wszystkim wchodzą koszty leczenia (w tym konsultacje lekarskie, koszt zakupu lekarstw, niecierpiące zwłoki zabiegi i operacje, transport z miejsca zdarzenia do najbliższego szpitala), NNW oraz Assistance (pokrycie kosztów poszukiwania i ratownictwa do 6 000 euro,transport do kraju, pokrycie kosztów hotelu dla osoby towarzyszącej w razie dłuższej hospitalizacji, powrót dzieci do domu, transport zwłok, pokrycie kosztów wizyty u weterynarza w razie nieszczęśliwego wypadku kota lub psa). Można też ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, wykupić ubezpieczenie bagażu lub sprzętu sportowego. Podobnie jak w pakiecie podróży po Polsce jest także opcja ochrony mieszkania na czas wakacji.

 

Podróże + Auto Assistance

Jest to pakiet Podróże (zarówno na terenie Polski, jak i Europy) rozszerzony o krótkoterminowe Auto Assistance. Gwarantuje ono pomoc w razie awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży i wandalizmu. Dzięki takiej ochronie można liczyć na pomoc techniczną, naprawę na miejscu zdarzenia czy holowanie do wskazanego miejsca (do 100 km). Oferowana jest wymiana koła, uruchomienie w przypadku rozładowanego akumulatora, dostarczenie paliwa czy nawet złomowanie. Link 4 zapewnia również awaryjne otwarcie drzwi w przypadku utraty lub zniszczenia kluczyków oraz pokrycie kosztów parkowania do 3 dni. W razie przewiezienia osoby ubezpieczonej do szpitala towarzystwo organizuje schronienie i opiekę dla zwierząt. W pakiecie Podróże + Auto Assistance dostępna jest też jedna z trzech możliwości do wyboru: samochód zastępczy do 7 dni w razie wypadku lub kradzieży, nocleg w hotelu oraz transport kierowcy i pasażerów do celu podróży lub miejsca zamieszkania.

 

Opcje dodatkowe

Do każdej polisy można za dodatkową składką dokupić opcjonalne rozszerzenia:

  • amatorskie uprawianie sportów zimowych i letnich,
  • amatorskie uprawianie sportów wysokiego ryzyka,
  • amatorskie uprawianie nurkowania,
  • wykonywanie pracy,
  • choroby przewlekłe,
  • bagaż podróżny,
  • sprzęt sportowy,
  • odwołanie uczestnictwa w imprezie turystycznej,
  • ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu na czas podróży.

 

Dane kontaktowe

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
Tel. (22) 444 44 44
Fax: (0 prefix 22) 444 44 48
e-mail: bok@link4.pl

Podróże Link 4
4.1 (82.5%) 8 głosów

Porównaj ubezpieczenia ››