Ubezpieczenie turystyczne Link4 Podróże

Skomponuj własne ubezpieczenie na wyjazd w Link 4, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań.

Porównaj ubezpieczenia
Podróże Link 4:

ochrona kosztów leczenia do 800 000 zł

elastyczne warianty dopasowane do swoich potrzeb

Podróże Link 4:

szeroki wybór dodatkowych rozszerzeń

możliwość ubezpieczenia domu na czas wyjazdu

Link 4 na polskim rynku działa od 2003 roku. Oferowane przez towarzystwo ubezpieczenia komunikacyjne oraz mieszkaniowe mają coraz lepsze statystyki sprzedażowe.

Podróże Link 4 to polisa przeznaczona dla wszystkich, którzy planują wyjazd turystyczny po Europie, świecie, a także na terenie Polski.

Rekomendowany wariant ubezpieczenia turystycznego w Link4

Jest to opcja przygotowana przez specjalistów z Link 4 z myślą o typowym, standardowym wyjeździe turystycznym. W jego zakres wchodzą koszty leczenia wraz z Assistance, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz amatorskie uprawianie sportów letnich.

Wszystkie te elementy posiadają odpowiednio dobrane sumy gwarantowane – pod kątem miejsca i czasu wyjazdu.

Wariant Elastyczny – skomponuj własne ubezpieczenie podróżne

Link4 daje możliwość skomponowania własnego ubezpieczenia – dopasowanego do własnych potrzeb i wymagań. W kalkulatorze można określić własne sumy gwarantowane kosztów leczenia – od 50 000 zł do 800 000 zł. Do wyboru są także dwie opcje NNW (10 000 zł i 50 000 zł) oraz OC w życiu prywatnym (od 50 000 zł do 500 000 zł).

Podróże po Polsce z ubezpieczeniem Link4

Jest to ubezpieczenie przeznaczone dla osób wypoczywających na terenie Polski. W jego skład wchodzą koszty leczenia ambulatoryjnego w razie nieszczęśliwego wypadku, Assistance (w tym między innymi transport do szpitala lub miejsca zamieszkania, pokrycie kosztów hotelu dla osoby towarzyszącej w razie dłuższej hospitalizacji, powrót dzieci do domu), OC w życiu prywatnym oraz NNW.

Podróże Europa i świat z polisą turystyczną w Link4

Ten pakiet gwarantuje pełną ochronę na czas podróży zagranicą. W jego skład przede wszystkim wchodzą koszty leczenia (w tym konsultacje lekarskie, koszt zakupu lekarstw, niecierpiące zwłoki zabiegi i operacje, transport z miejsca zdarzenia do najbliższego szpitala), NNW oraz Assistance (pokrycie kosztów poszukiwania i ratownictwa do 6 000 euro,transport do kraju, pokrycie kosztów hotelu dla osoby towarzyszącej w razie dłuższej hospitalizacji, powrót dzieci do domu, transport zwłok, pokrycie kosztów wizyty u weterynarza w razie nieszczęśliwego wypadku kota lub psa).

Można też ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, wykupić ubezpieczenie bagażu lub sprzętu sportowego. Podobnie jak w pakiecie podróży po Polsce jest także opcja ochrony mieszkania na czas wakacji.

Podróże + Auto Assistance

Jest to pakiet Podróże (zarówno na terenie Polski, jak i Europy) rozszerzony o krótkoterminowe Auto Assistance. Gwarantuje ono pomoc w razie awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży i wandalizmu. Dzięki takiej ochronie można liczyć na pomoc techniczną, naprawę na miejscu zdarzenia czy holowanie do wskazanego miejsca (do 100 km).

Oferowana jest wymiana koła, uruchomienie w przypadku rozładowanego akumulatora, dostarczenie paliwa czy nawet złomowanie.

Link 4 zapewnia również awaryjne otwarcie drzwi w przypadku utraty lub zniszczenia kluczyków oraz pokrycie kosztów parkowania do 3 dni. W razie przewiezienia osoby ubezpieczonej do szpitala towarzystwo organizuje schronienie i opiekę dla zwierząt.

W pakiecie Podróże + Auto Assistance dostępna jest też jedna z trzech możliwości do wyboru: samochód zastępczy do 7 dni w razie wypadku lub kradzieży, nocleg w hotelu oraz transport kierowcy i pasażerów do celu podróży lub miejsca zamieszkania.

Opcje dodatkowe:

  • amatorskie uprawianie sportów zimowych i letnich,
  • amatorskie uprawianie sportów wysokiego ryzyka,
  • amatorskie uprawianie nurkowania,
  • wykonywanie pracy,
  • choroby przewlekłe,
  • bagaż podróżny,
  • sprzęt sportowy,
  • odwołanie uczestnictwa w imprezie turystycznej,
  • ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu na czas podróży.

Porównaj 124 oferty ubezpieczeń turystycznych.

Możesz zaoszczędzić nawet 50%!

Dane kontaktowe

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Infolinia na terenie Polski
+22 444 44 44

Infolinia z zagranicy:
+48 22 444 44 44

ZALETY

samodzielny wybór wariantu ubezpieczenia

szeroki wybór dodatkowych opcji

pokrycie kosztów leczenia do 800 000 zł

dodatkowa ochrona mieszkania na czas wyjazdu

możliwość zgłoszenia szkody online

WADY

obsługa klienta nieczynna w niedzielę

brak ochrony w razie ataków terrorystycznych