Polisa turystyczna w Gothaer

Ubezpieczenie podróży, pracy czy zajęć sportowych. Sprawdź ofertę ubezpieczeniową firmy Gothaer i porównaj z innymi.

Porównaj ubezpieczenia ››
Rodzinne wakacje

Gothaer_logo_podstawoweGothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. powstało z przekształcenia Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń, które na naszym krajowym rynku ubezpieczeń działało przez 20 lat. Doświadczenie połączone ze środkami niemieckiego koncernu Gothaer pozwoliło na stworzenie szerokiej oferty ubezpieczeniowej dopasowanej do polskiego klienta. Dzisiaj w ofercie tego towarzystwa znajdziemy polisy komunikacyjne, osobowe, życiowe, finansowe i turystyczne przeznaczone dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i przedsiębiorstw. W naszym serwisie dostępnych jest kilka wariantów ubezpieczenia podróżnego sygnowanego marką Gothaer – Podróże i Wypoczynek, Podróże i Praca Sezonowa oraz Podróże i Sport. Szczegółowe omówimy je w dalszej części.

 

Ubezpieczenie „Podróże i Wypoczynek” w Gothaer

Jest to wariant ubezpieczenia turystycznego, który jest przeznaczony dla osób planujących standardowy wypoczynek za granicą. Oferowany jest w trzech pakietach różniących się wysokością sum gwarantowanych: Standard, Pełny i Rozszerzony. W skład każdego z nich wchodzą takie elementy, jak:

  • koszty leczenia (na 10 000, 20 000 lub 60 000 EUR) – leczenie hospitalizacyjne, ambulatoryjne, zakup leków, koszty operacji, badań, wizyt lekarskich, transport medyczny i powrotny do kraju, leczenie stomatologiczne, koszty pogrzebu i transportu zwłok,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków [NNW] (na 5000, 10 000 lub 20 000 zł),
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym (ma 25 000 lub 50 000 EUR),
  • ubezpieczenie bagażu podróżnego wraz ze sprzętem elektronicznym (na 1000, 2000 lub 3000 zł),
  • Assistance (pomoc informacyjna i finansowa na wypadek zatrzymania, kradzieży, pomoc w przypadku zgubienia dokumentów, przekazywanie wiadomości, organizacja transportu powrotnego, organizacja opieki nad dziećmi na czas hospitalizacji, organizacja zakwaterowania i transportu osobom towarzyszącym w podróży).

 

Pakiet Podróże i Praca Sezonowa

Ta polisa turystyczna została przygotowana z myślą o osobach wyjeżdżających za granicę w celach zarobkowych. Sporo osób pracuje latem przy zbiorach owoców, na budowach czy w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Ubezpieczenie tego typu ma ten sam zakres, co Podróże i Wypoczynek, również podzielone jest na trzy pakiety: Standard, Pakiet i Rozszerzony. Zapewnia pokrycie kosztów leczenia, ubezpieczenie NNW, OC, ochronę bagażu oraz wsparcie Assistance. Dodatkiem jest jedynie rozszerzenie ochrony o wykonywanie pracy i wszystkich czynności służbowych za granicą.

 

Wariant Podróże i Sport

Ten wariant został przygotowany z myślą o osobach planujących wypoczywać w sposób aktywny, uprawiając sport. Zakres ubezpieczenia jest identyczny, jak w dwóch poprzednich pakietach, można skorzystać z trzech opcji (Standard, Pełnej i Rozszerzonej). W ramach polisy ochroną objęte są koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, bagaż oraz oferowane jest wsparcie Assistance. Całe ubezpieczenie jest rozszerzone o uprawianie sportów.

 

Dane kontaktowe

Centrala Gothaer
ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa
tel.: (22) 469 60 00 – 01
fax: (22) 469 69 70
Infolinia: 22 469 69 69
e-mail: kontakt@gothaer.pl

Twoja ocena

Porównaj ubezpieczenia ››