Ludzie z mapą

Poradnik Turysty

Gdziekolwiek jedziesz na wakacje, blisko czy daleko, najważniejsze by było bezpiecznie. Spokojny urlop zapewni odpowiednio dobrana polisa turystyczna.

Z naszych artykułów dowiesz się, dlaczego warto ją mieć, jak wybrać najlepszą ochronę i które ubezpieczenie zakupić.

Dopasuj polisę do swoich potrzeb, charakteru wyjazdu i innych czynników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszych licznych poradnikach turysty!

Tani urlop nad Adriatykiem? Sprawdzamy, ile kosztują wakacje w Chorwacji

Chorwacja to ulubiony kierunek wakacyjny Polaków. Od lat doceniamy uroki Półwyspu Bałkańskiego. Sprawdzamy, ile kosztują wakacje w Chorwacji.


Redakcja

Gdzie jechać na tanie wakacje w 2021 roku?

Mimo pandemii Covid-19 wraca możliwość podróżowania. Warto zaplanować wyjazd. Sprawdzamy, gdzie uda się zrobić to najtaniej.


Redakcja

Samochodem do Wielkiej Brytanii – jak się przygotować?

Zastanawiasz się, Jak wygląda podróżowanie do Wielkiej Brytanii samochodem po Brexitce? A w dodatku w dobie pandemii koronawirusa? Sprawdzamy aktualne obostrzenia i wytyczne.


Redakcja

Ubezpieczenie podróżne od COVID-19 (koronawirusa). Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają ochronę?

Dynamiczna sytuacja związana z zarażeniami koronawirusem SARS CoV-2 oraz wprowadzeniem stanu pandemii sprawiła, że wielkie wyzwania stoją także przed towarzystwami ubezpieczeniowymi. Sprawdzamy, jaka ochrona zapewniona jest osobom, które wykupiły polisę przed wprowadzeniem pandemii i czy ubezpieczenie od zwrotu kosztów rezygnacji pokryje szkody wynikłe z odwołania wycieczek.


Redakcja

Gdzie na egzotyczne wakacje w sierpniu? 5 najlepszych kierunków gdzie warto lecieć.

Planujesz wypoczynek w sierpniu? Przedstawiamy 5 najciekawszych egzotycznych kierunków - bardziej egzotycznych, jak i w wersjach niskobudżetowych. Podpowiadamy co zwiedzić, gdzie wypocząć oraz czy bardziej opłaca się zorganizować wycieczkę samodzielnie czy zakupić ją w biurze podróży.


Magdalena Kajzer

Wycieczka organizowana na własną rękę – jak się przygotować?

Wakacje organizowane samodzielnie mają wiele zalet. Można pozwolić sobie na większą niezależność. Sprawdzamy, komu najbardziej przypadnie do gustu ten rodzaj podróżowania.


Redakcja