Ludzie z mapą

Poradnik Turysty

Gdziekolwiek jedziesz na wakacje, blisko czy daleko, najważniejsze by było bezpiecznie. Spokojny urlop zapewni odpowiednio dobrana polisa turystyczna.

Z naszych artykułów dowiesz się, dlaczego warto ją mieć, jak wybrać najlepszą ochronę i które ubezpieczenie zakupić.

Dopasuj polisę do swoich potrzeb, charakteru wyjazdu i innych czynników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszych licznych poradnikach turysty!

Podróż samochodem do Włoch – jak się przygotować?

Miejscem, które bez wątpienia warto zobaczyć są Włochy. To niezwykle różnorodny kraj, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Z naszego poradnika dowiesz się co zrobić, aby zabezpieczyć się przed skutkami ewentualnych, nieprzewidzianych zdarzeń.


Redakcja

Najdłuższe trasy narciarskie w Austrii – dokąd warto się wybrać?

Narciarze z doświadczeniem szukają coraz dłuższych i trudniejszych tras. Takie można znaleźć w austriackich Alpach. Przedstawiamy siedem najdłuższych z nich.


Magdalena Kajzer

Wyjazdy narciarskie na lodowiec w Austrii

Narciarski urlop spędzony na austriackim lodowcu to niezapomniane przeżycie i szansa na wyjątkowe wrażenia sportowe. Jaki region narciarski wybrać? Jak zabezpieczyć się na wypadek nieszczęścia lub wypadku? Sprawdź, co zrobić, aby wymarzone wakacje nie stały się problemem.


Redakcja

Gdzie na narty samolotem?

Większość Polaków na narty za granicą wybiera się samochodem. Tymczasem w podobnej cenie i o wiele szybciej i wygodniej można dotrzeć w Alpy czy Dolomity samolotem.


Redakcja

Wyjazd samochodem do Grecji – jak się przygotować?

Grecja to nie tylko symbol antycznej kultury. To także idealne miejsce na wymarzone wakacje na piaszczystej plaży, lub w górach. Choć Grecja to całkiem inny od naszego, egzotyczny dla nas kraj, coraz częściej jest wybierana jako kierunek wakacyjnych wyjazdów. Ilość zabytków oraz ciepły klimat zachęcają do podróży wielu polskich turystów.


Redakcja

7 najbardziej niebezpiecznych tras narciarskich w Europie

Trasy dla narciarzy są zróżnicowane pod kątem trudności. Jedne są przeznaczone dla początkujących, inne dla tych bardziej doświadczonych. Dziś sprawdzamy, gdzie mogą szusować najlepsi.


Redakcja