Ludzie z mapą

Poradnik Turysty

Gdziekolwiek jedziesz na wakacje, blisko czy daleko, najważniejsze by było bezpiecznie. Spokojny urlop zapewni odpowiednio dobrana polisa turystyczna.

Z naszych artykułów dowiesz się, dlaczego warto ją mieć, jak wybrać najlepszą ochronę i które ubezpieczenie zakupić.

Dopasuj polisę do swoich potrzeb, charakteru wyjazdu i innych czynników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszych licznych poradnikach turysty!

Samochodem‌ ‌do‌ ‌Norwegii‌ ‌ – jak się przygotować?

Norwegia to mało popularny, choć bardzo atrakcyjny turystycznie kierunek. Z Polski można tam się dostać również samochodem.


Redakcja

Samochodem do Czarnogóry – jak przygotować się do podróży?

Podróż do Czarnogóry to wspaniałe przeżycie i niezapomniane wakacje. Należy jednak pamiętać, że każdy zagraniczny wyjazd wiąże się z pewnym ryzykiem. Sprawdź, co zrobić, aby wymarzony urlop nie zmienił się w kosztowny problem.


Redakcja

Samochodem do Hiszpanii – co trzeba wiedzieć?

Hiszpania to jeden z lubionych kierunków wakacyjnych Polaków. Najczęściej odwiedzamy ją jednak samolotem. Warto pomyśleć jednak o alternatywnie, jaką jest podróż na południe Europy samochodem.


Redakcja

Podróż samochodem do Włoch – jak się przygotować?

Miejscem, które bez wątpienia warto zobaczyć są Włochy. To niezwykle różnorodny kraj, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Z naszego poradnika dowiesz się co zrobić, aby zabezpieczyć się przed skutkami ewentualnych, nieprzewidzianych zdarzeń.


Redakcja

Najdłuższe trasy narciarskie w Austrii – dokąd warto się wybrać?

Narciarze z doświadczeniem szukają coraz dłuższych i trudniejszych tras. Takie można znaleźć w austriackich Alpach. Przedstawiamy siedem najdłuższych z nich.


Magdalena Kajzer

Wyjazdy narciarskie na lodowiec w Austrii

Narciarski urlop spędzony na austriackim lodowcu to niezapomniane przeżycie i szansa na wyjątkowe wrażenia sportowe. Jaki region narciarski wybrać? Jak zabezpieczyć się na wypadek nieszczęścia lub wypadku? Sprawdź, co zrobić, aby wymarzone wakacje nie stały się problemem.


Redakcja