Ludzie z mapą

Poradnik Turysty

Gdziekolwiek jedziesz na wakacje, blisko czy daleko, najważniejsze by było bezpiecznie. Spokojny urlop zapewni odpowiednio dobrana polisa turystyczna.

Z naszych artykułów dowiesz się, dlaczego warto ją mieć, jak wybrać najlepszą ochronę i które ubezpieczenie zakupić.

Dopasuj polisę do swoich potrzeb, charakteru wyjazdu i innych czynników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszych licznych poradnikach turysty!

Gdzie na narty samolotem?

Większość Polaków na narty za granicą wybiera się samochodem. Tymczasem w podobnej cenie i o wiele szybciej i wygodniej można dotrzeć w Alpy czy Dolomity samolotem.


Redakcja

Wyjazd samochodem do Grecji – jak się przygotować?

Grecja to nie tylko symbol antycznej kultury. To także idealne miejsce na wymarzone wakacje na piaszczystej plaży, lub w górach. Choć Grecja to całkiem inny od naszego, egzotyczny dla nas kraj, coraz częściej jest wybierana jako kierunek wakacyjnych wyjazdów. Ilość zabytków oraz ciepły klimat zachęcają do podróży wielu polskich turystów.


Redakcja

7 najbardziej niebezpiecznych tras narciarskich w Europie

Trasy dla narciarzy są zróżnicowane pod kątem trudności. Jedne są przeznaczone dla początkujących, inne dla tych bardziej doświadczonych. Dziś sprawdzamy, gdzie mogą szusować najlepsi.


Redakcja

Trasy narciarskie i biegowe dla osób niewidomych i niedowidzących

Choć narciarstwo wydaje się być sportem wymagającym dużego wysiłku i pełnej sprawności fizycznej, nie jest to sport dedykowany jedynie osobom pełnosprawnym.


Redakcja

Gdzie na sylwestra w górach? Najlepsze pomysły na przywitanie Nowego Roku

Już za nieco ponad miesiąc sylwester. Czas zaplanować świętowanie Nowego Roku. Miłośnicy gór i narciarstwa mogą spędzić sylwestra w jednym ze znanych kurortów.


Redakcja

Ranking 5 najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce w sezonie 2020/2021

W wyborze najlepszego miejsca na szusowanie pomocny będzie nasz ranking 5 najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce w sezonie 2020/2021.


Kamil Sztandera