Ludzie z mapą

Poradnik Turysty

Gdziekolwiek jedziesz na wakacje, blisko czy daleko, najważniejsze by było bezpiecznie. Spokojny urlop zapewni odpowiednio dobrana polisa turystyczna.

Z naszych artykułów dowiesz się, dlaczego warto ją mieć, jak wybrać najlepszą ochronę i które ubezpieczenie zakupić.

Dopasuj polisę do swoich potrzeb, charakteru wyjazdu i innych czynników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszych licznych poradnikach turysty!

Wiza do Kanady – czy jest potrzebna w 2023?

Jeżeli chcesz wybrać się tylko do jednego kraju poza Europą, to koniecznie rozważ wyjazd do Kanady, kraju fascynującej natury, potężnych góry, niezliczonych jezior i zapierających dech w piersiach widoków. Sprawdziliśmy, czy w 2023 roku potrzeba wizy, bo odwiedzić Kanadę.


Redakcja

Dublin – jak zwiedzać i co zobaczyć? Najciekawsze atrakcje w Dublinie

Dublin to niezwykłe miasto pełne kontrastów, które w swojej historii przeżyło wiele burzliwych wydarzeń. Dziś jest to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a piękne zabytki mieszają się z nowoczesną architekturą. To miasto, w którym każdy turysta znajdzie coś dla siebie - od pięknych zabytków, przez miejsca kulturowe, po świetną zabawę w pubach i klubach.


admin

Turyn – co warto zobaczyć? 10 popularnych atrakcji dla każdego!

Turyn to miasto, które zachwyca swoją historią, kulturą i pięknymi zabytkami. To doskonałe miejsce dla miłośników sztuki i architektury, ale także dla tych, którzy chcą cieszyć się urokami włoskiej kuchni i wspaniałych krajobrazów. Podczas wizyty w Turynie, warto zobaczyć nie tylko najważniejsze atrakcje, ale także mniej znane, ale równie piękne miejsca, takie jak zabytkowe teatry czy malownicze wzgórza.


admin

Sztokholm – najciekawsze atrakcje które trzeba zobaczyć!

Sztokholm to niezwykłe miasto, które skrywa wiele fascynujących historii i cudownych atrakcji. Daj się porwać i zagłęb się w tajemniczy świat stolicy Szwecji, docierając do jego kulturowych, historycznych i architektonicznych skarbów, jednocześnie odkrywając nieoczywiste zakątki tej skandynawskiej metropolii.


admin

Gdzie na wakacje w lipcu? Popularne kierunki na wczasy

Zastanawiasz się, jaki kierunek będzie najlepszy dla letniego wypoczynku w lipcu? Poniżej znajdziesz 7 zagranicznych propozycji na wyjazd!


admin

Gdzie na wakacje w listopadzie? TOP 7 egzotycznych krajów

Czy marzysz o tym, aby uciec od jesiennych deszczów i schować się przed zimnem? Sprawdź naszą listę 7 topowych kierunków na listopad!


admin