Ludzie z mapą

Poradnik Turysty

Gdziekolwiek jedziesz na wakacje, blisko czy daleko, najważniejsze by było bezpiecznie. Spokojny urlop zapewni odpowiednio dobrana polisa turystyczna.

Z naszych artykułów dowiesz się, dlaczego warto ją mieć, jak wybrać najlepszą ochronę i które ubezpieczenie zakupić.

Dopasuj polisę do swoich potrzeb, charakteru wyjazdu i innych czynników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszych licznych poradnikach turysty!

Samochodem do Francji – przewodnik dla kierowców

Praktyczny poradnik dla kierowców planujących wybrać się samochodem do Francji.


admin

Samochodem do Portugalii – na co zwrócić uwagę, planując podróż?

Jaki jest koszt podróży samochodem do Portugalii? Jak dojechać? O czym pamiętać i przede wszystkim, co koniecznie zobaczyć w Portugalii?


Redakcja

Wiza turystyczna – gdzie jest wymagana?

Podróżowanie nigdy nie było prostsze niż obecnie. Wyjazdy w obrębie Unii Europejskiej oraz krajów należących do strefy Schengen odbywają się tylko na podstawie dowodu osobistego.


Redakcja

Tani urlop nad Adriatykiem? Sprawdzamy, ile kosztują wakacje w Chorwacji

Chorwacja to ulubiony kierunek wakacyjny Polaków. Od lat doceniamy uroki Półwyspu Bałkańskiego. Sprawdzamy, ile kosztują wakacje w Chorwacji.


Redakcja

Gdzie jechać na tanie wakacje w 2021 roku?

Mimo pandemii Covid-19 wraca możliwość podróżowania. Warto zaplanować wyjazd. Sprawdzamy, gdzie uda się zrobić to najtaniej.


Redakcja

Samochodem do Wielkiej Brytanii – jak się przygotować?

Zastanawiasz się, Jak wygląda podróżowanie do Wielkiej Brytanii samochodem po Brexitce? A w dodatku w dobie pandemii koronawirusa? Sprawdzamy aktualne obostrzenia i wytyczne.


Redakcja