Ludzie z mapą

Poradnik Turysty

Gdziekolwiek jedziesz na wakacje, blisko czy daleko, najważniejsze by było bezpiecznie. Spokojny urlop zapewni odpowiednio dobrana polisa turystyczna.

Z naszych artykułów dowiesz się, dlaczego warto ją mieć, jak wybrać najlepszą ochronę i które ubezpieczenie zakupić.

Dopasuj polisę do swoich potrzeb, charakteru wyjazdu i innych czynników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszych licznych poradnikach turysty!

Gdzie udać się na wakacje z końcem roku?

Krótki city break w jednej z europejskich stolic czy lot do ciepłych krajów? Pomysłów na to, jak spędzić ostatnie dni w roku jest tyle, ilu turystów. W trakcie wypoczynku liczy się regeneracja sił i tworzenie wyjątkowych wspomnień. O to możesz być spokojna lub spokojny, jeśli wybierzesz wakacje z eSky.pl. Co warto o nich wiedzieć?


Redakcja

Wiza do Turcji 2023 -ile kosztuje? Gdzie i jak kupić?

Polscy turyści planujący urlop w Turcji nie muszą martwić się wizą. Obowiązek wyrobienia dokumentu pojawia się dopiero w przypadku dłuższych podróży oraz tych o charakterze innym niż turystyczny. Kiedy wiza będzie potrzebna i kto powinien ją mieć?


Julia Stuła

Ubezpieczenie podróżne w PKO BP – przegląd oferty

Ubezpieczenie turystyczne od PKO BP to pakiet podstawowej ochrony w trakcie wyjazdów na terenie Polski i poza jej granicami. Oferta przygotowana dla klientów banku pozwala podróżować spokojnie i bez obawy o nagłe, nieprzewidziane koszty w razie wypadku lub choroby. Czy jest tak w każdej sytuacji? Jakie obowiązują ograniczenia? Dowiedz się więcej i sprawdź, czy warto skorzystać z takiej polisy!


Julia Stuła

Jak przygotować się na pierwszy lot samolotem?

Przeżycie pierwszego lotu samolotem może być ekscytującym, ale i stresującym doświadczeniem. Oto kompleksowy poradnik, który pomoże Ci się odpowiednio przygotować.


Redakcja

Jak wyrobić paszport? Gdzie złożyć wniosek?

Planujesz podróż za granicę i zastanawiasz się, jak wyrobić paszport oraz gdzie złożyć wniosek? Ten artykuł odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci zrozumieć wymogi dotyczące międzynarodowego podróżowania.


Julia Stuła

Wiza do USA – jak ją uzyskać i ile kosztuje?

Podróż do Stanów Zjednoczonych to marzenie wielu turystów, podróżnych szukających pracy i studentów z całego świata. Choć obecnie do USA można wyjechać o wiele łatwiej niż kiedyś, czasami wiąże się to z koniecznością wyrobienia dodatkowych dokumentów, takich jak wiza. Co tak naprawdę warto wiedzieć o niej wiedzieć? Kiedy będzie potrzebna? Kto jest zwolniony z obowiązku jej powiadania? Skorzystaj z naszego poradnika i dowiedz się więcej na temat amerykańskiej wizy!


Julia Stuła