Ludzie z mapą

Poradnik dla narciarza

Czy narciarstwo to Twoja pasja? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą formą aktywności fizycznej? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź, co musisz wiedzieć, zanim ruszysz na stok narciarski!

Wyjazdy narciarskie na lodowiec w Austrii

Narciarski urlop spędzony na austriackim lodowcu to niezapomniane przeżycie i szansa na wyjątkowe wrażenia sportowe. Jaki region narciarski wybrać? Jak zabezpieczyć się na wypadek nieszczęścia lub wypadku? Sprawdź, co zrobić, aby wymarzone wakacje nie stały się problemem.


Redakcja

Gdzie na narty samolotem?

Większość Polaków na narty za granicą wybiera się samochodem. Tymczasem w podobnej cenie i o wiele szybciej i wygodniej można dotrzeć w Alpy czy Dolomity samolotem.


Redakcja

7 najbardziej niebezpiecznych tras narciarskich w Europie

Trasy dla narciarzy są zróżnicowane pod kątem trudności. Jedne są przeznaczone dla początkujących, inne dla tych bardziej doświadczonych. Dziś sprawdzamy, gdzie mogą szusować najlepsi.


Redakcja

Trasy narciarskie i biegowe dla osób niewidomych i niedowidzących

Choć narciarstwo wydaje się być sportem wymagającym dużego wysiłku i pełnej sprawności fizycznej, nie jest to sport dedykowany jedynie osobom pełnosprawnym.


Redakcja

Budowanie narciarskiej formy przed sezonem narciarskim – odpowiednia dieta dla narciarza

Budowa narciarskiej formy to obowiązkowy element przygotowań do wyjazdu. Warto zadbać o swoją kondycję, dietę oraz odporność już teraz.


Redakcja