Ludzie z mapą

Kraje

Planujesz wakacje za granicą? Przygotuj się do podróży, zanim wyjedziesz. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy opracowania dotyczące różnych państw na całym świecie.

Dla poszczególnych krajów wymienionych poniżej znajdziesz:

– informacje dotyczące polecanego ubezpieczenia turystycznego oraz zasad działania służby zdrowia,
– przewodnik dla kierowców,
– adresy stron internetowych, które warto mieć pod ręką podczas podróży zagranicznej.

Ubezpieczenie turystyczne do Francji – jak wybrać?

Wyjeżdżasz do Paryża, czy innych miast w kraju nad Sekwaną? Zobacz, jak się przygotować do podróży, na co uważać, jak wybrać ubezpieczenie turystyczne do Francji.


Magdalena Kajzer

Jak wybrać ubezpieczenie turystyczne do Tunezji?

W 2019 roku Tunezję odwiedziło prawie 9,5 mln turystów, a wśród Polaków to szósty najchętniej wybierany kierunek wakacyjny. Sprawdzamy jakie są najciekawsze atrakcje w tym kraju, a także podpowiadamy, jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie turystyczne.


Redakcja

Jak wybrać ubezpieczenie turystyczne do Estonii?

Kraje nadbałtyckie oferują wiele atrakcji dla turystów. Zobacz, co warto zwiedzić, na co uważać i jak wybrać ubezpieczenie turystyczne do Estonii.


Magdalena Kajzer

Jak wybrać ubezpieczenie turystyczne do Belgii?

Planujesz zwiedzić Brukselę, Antwerpię i inne beligijskie miasta? Dowiedz się, co warto tam zobaczyć i jak wybrać ubezpieczenie turystyczne do Belgii.


Magdalena Kajzer

Ubezpieczenie turystyczne do Andory

Andora to malutkie, ale bardzo malownicze państwo, leżące w Pirenejach, otoczone lasami, jeziorami i szczytami górskimi. Sprawdzamy, co trzeba zobaczyć, na co uważać i jak wybrać najlepsze ubezpieczenie turystyczne do Andory.


Magdalena Kajzer

Ubezpieczenie turystyczne do Bułgarii – jak wybrać?

Wakacje w Bułgarii były urlopowym hitem w zamierzchłych czasach komunizmu. Teraz po latach znów wróciły do łask. Na spragnionych odpoczynku czekają szerokie, piaszczyste plaże i czyste, ciepłe morze. Zachwyca wspaniała kuchnia i wyborne wina, a to wszystko doprawione zostało bałkańską gościnnością i licznymi zabytkami. Sprawdzamy, dlaczego jeszcze warto tam zaplanować urlop i podpowiadamy, jak wybrać […]


Magdalena Kajzer