Ludzie z mapą

Kraje

Planujesz wakacje za granicą? Przygotuj się do podróży, zanim wyjedziesz. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy opracowania dotyczące różnych państw na całym świecie.

Dla poszczególnych krajów wymienionych poniżej znajdziesz:

– informacje dotyczące polecanego ubezpieczenia turystycznego oraz zasad działania służby zdrowia,
– przewodnik dla kierowców,
– adresy stron internetowych, które warto mieć pod ręką podczas podróży zagranicznej.

Oslo – atrakcje. Co zwiedzić i zobaczyć?

Oslo, perła Północy zachwyca każdego, kto przekroczy jego progi. To miasto, które łączy nowoczesność z historią. Na turystów czekają niezapomniane widoki, bogata kultura i niezliczone atrakcje.


Magdalena Kajzer

Ubezpieczenie do Kolumbii

Kraj kawy, dżungli, imponujących gór, pięknych plaż, ciekawych zabytków, parków narodowych... i trudnej historii. Kolumbia do niedawna nie była najbardziej oczywistym wyborem podróżników, jednak obecnie powoli się to zmienia. Nic dziwnego – kraj ma wiele do zaoferowania, a porzucenie uprzedzeń z przeszłości z pewnością się opłaci.


Emilia Kołsut

Ubezpieczenie do Tanzanii

Podróż do Afryki jest długa, a egzotyczny klimat i lokalne, nieznane w Polsce choroby mogą zwiększyć ryzyko zachorowania na wyjeździe.


Anna Świątecka

Ubezpieczenie do Maroko

Ubezpieczenie do Maroko to ważny element podczas przygotowań do podróży poza Europę. Podpowiadamy, jak je wybrać, na co zwrócić uwagę


Anna Świątecka

Ubezpieczenie do Kenii

Zwiedzanie Afryki wiąże się z dodatkowym ryzykiem związanym np. z chorobami tropikalnymi czy nagłą zmianą klimatu. Sprawdź, jak zabezpieczyć się w podróży, jakie ubezpieczenie wybrać i dlaczego te kwestie są tak istotne, aby dobrze spędzić urlop. 


Anna Świątecka

Ubezpieczenie do Kanady

Wyjazd do Kanady może być wymarzoną podróżą. Sprawdź jednak najpierw, jak wybrać ubezpieczenie turystyczne do Kanady, na co zwrócić uwagę i co zwiedzić w tym pięknym kraju.


Anna Świątecka