Ludzie z mapą

Miejsca

Szukasz inspiracji na wakacyjny wyjazd, weekendowy trip albo krótki city break? Koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami? Opisujemy najróżniejsze miejsca na świecie, tworzymy rankingi kurortów, plaż, miast, polecamy warte zobaczenia miasta, zabytki i działa natury…. Z nami przeżyjesz najlepszą wirtualną podróż i wybierzesz idealne miejsce na kolejne wojaże.

Gdzie jechać na podróż poślubną? 10 inspirujących miejsc na udaną podróż poślubną!

Odpoczynek od codzienności, niezapomniana przygoda, ale przede wszystkim wyjątkowy czas we dwoje - taka powinna być podróż poślubna. Przygotowaliśmy więc listę niezwykłych miejsc, w których można spędzić podróż poślubną.


Redakcja

Ranking 7 najlepszych ośrodków narciarskich w Południowym Tyrolu

Południowy Tyrol to marzenie niejednego narciarza i snowboardzisty. Trudno się dziwić, gdyż tutejsze trasy liczą ponad 1200 km, a niezwykły krajobraz Dolomitów, będący częścią Alp, został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.


Redakcja

Gdzie na urlop w październiku? 5 miejsc na wakacje po sezonie

W tym roku wybierasz się na urlop po sezonie? Przedstawiamy najcieplejsze miejsca na październikowy wypoczynek. Podpowiadamy też czy korzystniej będzie zorganizować wycieczkę samodzielnie czy wybrać wyjazd z biurem podróży.


Redakcja

Top 5 kierunków na wakacje dla seniorów

Blisko 43% polskich seniorów wyjeżdża na wakacje za granicę – wynika z raportu „Jak podróżują Polacy?”, przygotowanego przez Agencję Badania Rynku i Opinii SW RESEARCH. Wskazujemy top 5 najatrakcyjniejszych kierunków wypoczynku dla osób starszych, a także podpowiadamy, ile zapłacą w nich za pobyt i na co powinni zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie turystyczne. Dla seniorów ważną […]


Redakcja

Egzotyczne wakacje w sierpniu? 5 najlepszych kierunków gdzie warto pojechać.

Planujesz wypoczynek w sierpniu? Przedstawiamy 5 najciekawszych egzotycznych kierunków - bardziej egzotycznych, jak i w wersjach niskobudżetowych. Podpowiadamy co zwiedzić, gdzie wypocząć oraz czy bardziej opłaca się zorganizować wycieczkę samodzielnie czy zakupić ją w biurze podróży.


Magdalena Kajzer