Ludzie z mapą

Miejsca

Szukasz inspiracji na wakacyjny wyjazd, weekendowy trip albo krótki city break? Koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami? Opisujemy najróżniejsze miejsca na świecie, tworzymy rankingi kurortów, plaż, miast, polecamy warte zobaczenia miasta, zabytki i działa natury…. Z nami przeżyjesz najlepszą wirtualną podróż i wybierzesz idealne miejsce na kolejne wojaże.

Rowerem po Europie – trasy, atrakcje i przygotowanie do wyprawy

Podróż rowerem po Europie to doskonały sposób na spędzenie nawet kilku tygodni w różnych państwach. Zanim jednak zdecydujesz się na taki wyjazd rowerowy, warto sprawdzić, jakie szlaki w konkretnych państwach pozwalają na komfortową i bezpieczną jazdę wśród niepowtarzalnej natury.


Redakcja

Gdzie na weekend majowy 2022?

W tym roku wystarczy wziąć 1 dzień urlopu (2 maja), aby cieszyć się 4-dniowym wypoczynkiem podczas majówki. Już dziś warto zastanowić się, gdzie spędzimy ten przyjemny czas. By ułatwić wybór, przygotowaliśmy ranking 7 najlepszych miejsc na weekend majowy w 2022 roku.Oferta biur podróży na weekend majowy jest bardzo bogata. W 2022 roku majówkę można spędzić […]


Kamil Sztandera

Gdzie na egzotyczne wakacje w sierpniu? 5 najlepszych kierunków gdzie warto lecieć.

Planujesz wypoczynek w sierpniu? Przedstawiamy 5 najciekawszych egzotycznych kierunków - bardziej egzotycznych, jak i w wersjach niskobudżetowych. Podpowiadamy co zwiedzić, gdzie wypocząć oraz czy bardziej opłaca się zorganizować wycieczkę samodzielnie czy zakupić ją w biurze podróży.


Magdalena Kajzer

Gdzie jechać na podróż poślubną? 10 inspirujących miejsc na udaną podróż poślubną!

Odpoczynek od codzienności, niezapomniana przygoda, ale przede wszystkim wyjątkowy czas we dwoje - taka powinna być podróż poślubna. Przygotowaliśmy więc listę niezwykłych miejsc, w których można spędzić podróż poślubną.


Redakcja

Gdzie na urlop w październiku? 7 miejsc na wakacje po sezonie

Egzotyczne wakacje poza sezonem? To możliwe! Słoneczny urlop na rajskiej plaży w październiku można wykupić o wiele taniej niż w sezonie. Sprawdź, dlaczego zagraniczną podróż warto przełożyć na jesień.


Redakcja