Ludzie z mapą

Rankingi

Chcesz wiedzieć, które kurorty narciarskie wiodą prym w tym sezonie? A może szukasz idealnego ubezpieczenia na wakacyjny wyjazd? Z pomocą przychodzą Ci nasze rankingi. Przeczytaj i dowiedz się, która polisa jest najlepsza, dokąd warto się wybrać i jakie miejsca zwiedzić.

Ranking top 7 miast na tani city break w Polsce z dziećmi

City break to niezwykle popularny w ostatnich czasach krótki wyjazd do jednego z większych miast. W okrojonej wersji trwa weekend, a w bardziej komfortowej, pozwalającej więcej zwiedzić – nawet kilka dni.


Redakcja

Ranking 5 najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce w sezonie 2019/2020

W Polsce doskonałe warunki do jazdy na nartach znajdą zarówno doświadczeni, jak i początkujący narciarze. W wyborze najlepszego miejsca na szusowanie pomocny będzie nasz ranking 5 najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce w sezonie 2019/2020.


Kamil Sztandera

Ranking ubezpieczeń na narty i snowboard – jakie ceny?

Wraz z początkiem grudnia rusza sezon narciarski, który w Alpach potrwa do przełomu marca i kwietnia, a na lodowcach niemal przez cały rok. Wyjazd na stok wymaga nie tylko dobrego przygotowania fizycznego, lecz także zadbania o swoje bezpieczeństwo. W tym celu przygotowaliśmy ranking ubezpieczeń na narty i snowboard w Austrii, Francji, Szwajcarii oraz Włoszech. Są […]


Redakcja

Ranking ubezpieczeń narciarskich: 4 najlepsze oferty dla miłośników białego szaleństwa

Mamy środek sezonu narciarskiego, na stoki w Polsce i w Alpach ruszyli narciarze i snowboardziści. A im więcej osób na stoku, tym łatwiej o wypadek. Dlatego warto pamiętać o zakupie odpowiedniego ubezpieczenia na narty chroniącego w razie takich zdarzeń. Z myślą o narciarzach przygotowaliśmy na Wakacyjnej Polisie ranking 4 najlepszych polis narciarskich. Najkorzystniejsze ubezpieczenia narciarskie […]


Redakcja

5 najlepszych ubezpieczeń turystycznych dla aktywnych [RANKING]

Standardowe ubezpieczenie turystyczne nie wystarczy w przypadku aktywnego wypoczynku. Ubezpieczyciele wymagają rozszerzenia o sporty wysokiego ryzyka lub ekstremalne.


Redakcja