Ludzie z mapą

Rankingi

Chcesz wiedzieć, które kurorty narciarskie wiodą prym w tym sezonie? A może szukasz idealnego ubezpieczenia na wakacyjny wyjazd? Z pomocą przychodzą Ci nasze rankingi turystyczne. Przeczytaj i dowiedz się, która polisa jest najlepsza, dokąd warto się wybrać i jakie miejsca koniecznie trzeba zwiedzić!

Ranking 5 najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce w sezonie 2023/2024

W wyborze najlepszego miejsca na szusowanie pomocny będzie nasz ranking 5 najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce w sezonie 2023/2024.


Emilia Kołsut

Jarmarki bożonarodzeniowe w Europie

Jarmarki bożonarodzeniowe to tradycja kultywowana w wielu europejskich miastach. Każdego roku w okresie przedświątecznym jarmarki przyciągają rzesze turystów.


Redakcja

Ranking top 7 miast na tani city break w Polsce z dziećmi

City break to niezwykle popularny w ostatnich czasach krótki wyjazd do jednego z większych miast. W okrojonej wersji trwa weekend, a w bardziej komfortowej, pozwalającej więcej zwiedzić – nawet kilka dni.


Redakcja

Jakie ceny ubezpieczeń na narty i snowboard?

Wraz z początkiem grudnia rusza sezon narciarski, który w Alpach potrwa do przełomu marca i kwietnia, a na lodowcach niemal przez cały rok. Wyjazd na stok wymaga nie tylko dobrego przygotowania fizycznego, lecz także zadbania o swoje bezpieczeństwo. W tym celu przygotowaliśmy ranking ubezpieczeń na narty i snowboard w Austrii, Francji, Szwajcarii oraz Włoszech. Są […]


Redakcja

Ranking ubezpieczeń narciarskich: 4 najlepsze oferty dla miłośników białego szaleństwa

Mamy środek sezonu narciarskiego, na stoki w Polsce i w Alpach ruszyli narciarze i snowboardziści. A im więcej osób na stoku, tym łatwiej o wypadek. Dlatego warto pamiętać o zakupie odpowiedniego ubezpieczenia na narty chroniącego w razie takich zdarzeń. Z myślą o narciarzach przygotowaliśmy na Wakacyjnej Polisie ranking 4 najlepszych polis narciarskich. Najkorzystniejsze ubezpieczenia narciarskie […]


Redakcja