Ludzie z mapą

Ubezpieczenia

Udana podróż to bezpieczna podróż. Pamiętaj, żeby oprócz bagażu, dokumentów i dobrego humoru, na wyjazd zabrać także ubezpieczenie turystyczne. Podpowiadamy, jak je wybrać. Zobacz, od czego zależy ochrona, na jakie kruczki uważać, zapoznaj się z najnowszymi rankingami i wybierz najlepszą dla siebie polisę. W naszych poradnikach znajdziesz wszystkie informacje dotyczące ubezpieczeń na podróż.

Tajlandia 2024 – ceny, koszty wakacji

Tajlandia kusi podróżników niczym magnes, wciągając ich w wir egzotycznych doznań równie mocno jak najbardziej znane europejskie destynacje. To niezwykła kraina, gdzie piękno otacza cię z każdej strony, a możliwość delektowania się wspaniałym jedzeniem i zakwaterowaniem za przystępną cenę zachęca do przedłużenia pobytu. Ale jak prezentują się koszty wyprawy do Tajlandii w 2024 roku?


Redakcja

Rezygnacja z wycieczki a zwrot kosztów – co trzeba wiedzieć?

Planowanie urlopu z wyprzedzeniem ma swoje zalety, jednak w razie wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń, w tym chorób i nieszczęśliwych wypadków, może okazać się problemem. Aby w takiej sytuacji nie stracić zainwestowanych w wycieczkę pieniędzy, warto wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży. Sprawdź, jak to zrobić i na co uważać.


Redakcja

Ubezpieczenie nurkowe. Jak je wybrać?

Coraz więcej turystów jako cel wakacyjnego wyjazdu wybiera kierunki, które umożliwiają nurkowanie. Uprawianie tego sportu wymaga jednak dodatkowej ochrony. Sprawdź, jak ją wybrać i wykupić w kilku prostych krokach. 


Redakcja

Ubezpieczenie do pracy za granicę na wakacje – jak wybrać?

Ubezpieczenie do pracy za granicę to gwarancja bezpieczeństwa i podstawa wakacyjnego wyjazdu w celach zarobkowych. Leczenie poza Polską nie należy do najtańszych, a praca - szczególnie fizyczna - niesie za sobą liczne zagrożenia. Podpowiadamy jak wybrać najlepsze ubezpieczenie do pracy za granicą i nie przepłacić.


Redakcja

Ubezpieczenie podróżne na terenie Polski – co obejmuje?

Czy ubezpieczenie turystyczne do Polski jest potrzebne? Jeśli zależy nam na bezpiecznym wypoczynku - tak. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie turystyczne w Polsce, tak aby nie przepłacić i cieszyć się spokojnym urlopem.


Redakcja