Ludzie z mapą

Auto

Wybierasz się na wakacje samochodem? Zobacz, jak się przygotować! W naszych artykułach znajdziesz porady dla kierowców planujących podróżowanie po Polsce, Europie i świecie. Z naszych poradników dowiesz się: jakie wyposażenie samochodu obowiązuje za granicą, jak wybrać ubezpieczenie Assistance, czy AC zadziała za granicą, co robić w razie kolizji, stłuczki czy wypadku.  

Samochodem do Rumunii – poradnik dla kierowców

Podróż do Rumunii samochodem to doskonały pomysł, pod warunkiem odpowiedniej organizacji. Przeczytaj poradnik, w którym przypominamy, na co przede wszystkim zwrócić uwagę przed wyjazdem.


admin

Samochodem do Francji – przewodnik dla kierowców

Praktyczny poradnik dla kierowców planujących wybrać się samochodem do Francji.


admin

Samochodem do Portugalii – na co zwrócić uwagę, planując podróż?

Jaki jest koszt podróży samochodem do Portugalii? Jak dojechać? O czym pamiętać i przede wszystkim, co koniecznie zobaczyć w Portugalii?


Redakcja

Samochodem‌ ‌do‌ ‌Norwegii‌ ‌ – jak się przygotować?

Norwegia to mało popularny, choć bardzo atrakcyjny turystycznie kierunek. Z Polski można tam się dostać również samochodem.


Redakcja

Samochodem do Czarnogóry – jak przygotować się do podróży?

Podróż do Czarnogóry to wspaniałe przeżycie i niezapomniane wakacje. Należy jednak pamiętać, że każdy zagraniczny wyjazd wiąże się z pewnym ryzykiem. Sprawdź, co zrobić, aby wymarzony urlop nie zmienił się w kosztowny problem.


Redakcja