Nie zabieraj przewodników! Pobierz iPolaka i podróżuj bezpiecznie!

Porównaj ubezpieczenia ››
Porównaj ubezpieczenia ››

Wybierasz się za granicę? Koniecznie zabierz ze sobą aplikację iPolak – niezwykle funkcjonalny i darmowy poradnik przygotowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Dzięki niemu dowiesz się, jak trafić do polskiego konsulatu, co robić w razie problemów podczas pobytu za granicą oraz sprawdzisz aktualne ostrzeżenia publikowane przez MSZ.

iPolak to narzędzie, które nie tylko zapewni Ci bezpieczeństwo, ale dostarczy wielu praktycznych informacji, na tema kraju do którego się wybierasz (z zakresu kultury, rozrywki, obyczajów, sposobów podróżowania), które można pobrać w formie PDF. Aplikacja podpowiada również, w których państwach wymagana jest wiza, przed jaką podróżą warto się zaszczepić oraz dlaczego warto wybrać dodatkowe ubezpieczenie na czas wyjazdu. Wszystkie te informacje możesz udostępniać swoim znajomym w mediach społecznościowych.

Masz problemy za granicą? Wystarczy, że włączysz aplikację iPolak i wciśniesz guzik SOS, który błyskawicznie połączy się z polską placówką dyplomatyczną w okolicy miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Warto korzystać z nowoczesnych technologii, zwłaszcza wybierając się w podróż. Nie musisz dźwigać w plecaku ton przewodników ani notesów z potrzebnymi informacjami i numerami telefonów. Wystarczy, że masz smartfona i pobierz aplikację iPolak. Szybko, wygodnie i bezpłatnie!

 

 

Screenshot_2015-07-30-13-23-31

Pobierz przygotowaną przez MSZ aplikację iPolak i podróżuj bezpieczniej


logo pobierz appstore


logo pobierz android

logo pobierz windows phone

 

 

Aplikację iPolak można pobrać na systemy operacyjne Android, iStore oraz Windows Phone.

Nie zabieraj przewodników! Pobierz iPolaka i podróżuj bezpiecznie!
4.3 (86.67%) 3 głosów

Redakcja

Ubezpieczenie podróży od 2,27 zł dziennie
- porównaj 43 oferty ubezpieczeń turystycznych

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o